Doprava Po celej SR a ČR
Doprava Po celej SR a ČR

Cererit 8-13-11 ACHP Levice 25 KG

-11%

40 € 45 €

CERERIT Z je klasické univerzálne vodorozpustné bezchloridové hnojivo so sírou, horčíkom  a stopovými prvkami určené k výžive ovocia, zeleniny, chmelu  aj okrasných rastlín. Cererit je najpoužávanejším hnojivom medzi pestovateľmi a záhradkármi. Zloženie: Tradičné bezchloridové granulované hnojivo s pomerom živín N-P-K ( 8-13-11 ) + 2% horčíka. Zistiť viac

Informácie

CERERIT  je klasické univerzálne vodorozpustné bezchloridové hnojivo so sírou, horčíkom  a stopovými prvkami určené k výžive ovocia, zeleniny, chmelu  aj okrasných rastlín. Cererit je najpoužávanejším hnojivom medzi pestovateľmi a záhradkármi.

Viaczložkové bezchloridovéhnojivo sa aplikuje zaracovaním do pôdy pri jej príprave k siatiu, alebo k sadeniu a pri prihnojovaní behom vegetácie.

Dávkovanie:
1kg hnojiva vystačí na cca 10-100 m2 podľa druhu rastliny ( špecifikácia na obale )
aplikuje sa zapracovaním do pôdy pri jej príprave  odporúča sa rozdeliť dávku hnojiva v pomere 2/3 dávky pred vásadbou a 1/3 hnojiva k prihnojovaniu počas vegetácie

Charakteristika produktu:
bezchloridové hnojivo s obsahom horčíka – zabezpečuje vyššiu úrodu a lepšie vyfarbenie plodov univerzálne minerálne hnojivo idálne na základné hnojenie a prihnojovanie rastlín v priebehu vegetácie vhodné na rastliny citlivé na chlór ( plodová zelenina, kvety )

Zloženie:
Tradičné bezchloridové granulované hnojivo s pomerom živín N-P-K ( 8-13-11 ) + 2% horčíka.

Výber balenia
25 kg
Doručujeme už od 1 kg v rámci celého Slovenska

Prečo nakupovať od nás

Novinky a akcie

Zaregistrujte sa na odber noviniek a získajte najnovšie informácie