Stupeň množenia A
Veľkosť triedenia 35/55
Doprava Po celej SR a ČR
Stupeň množenia A
Veľkosť triedenia 35/55
Doprava Po celej SR a ČR

Zemiaky BALTIC ROSE

Cena od 1.3 € / kg

Baltic Rose je stredne skorá červená odroda, vyrný typ B, ktorá v sebe spája výborné chuťové vlastnosti a vysoký výnos.  Baltická ruža alebo Baltic Rose vyniká krásnou sýtožltou dužinou, šupka je žiarivo červenej farby s jemnými očkami. Hľúzy sú oválne, tvarovo vyrovnané. Obsah škrobu je 13%, varný typ je B ale je vhodná aj na prípravu šalátov. Baltic Rose je výborne odolná vírusovým chorobám, plesni na hľúzach, stredne odolná plesni na stonke,  vysoko odolná chrastavitosti a vločkovitosti. Baltic Rose kvitne na peknú červeno fialovú farbu, má veľmi dlhú dobu dormancie, je dlhodobo skladovateľná. Zistiť viac

Informácie

Baltic Rose je stredne skorá červená odroda, vyrný typ B, ktorá v sebe spája výborné chuťové vlastnosti a vysoký výnos.  Baltická ruža alebo Baltic Rose vyniká krásnou sýtožltou dužinou, šupka je žiarivo červenej farby s jemnými očkami. Hľúzy sú oválne, tvarovo vyrovnané. Obsah škrobu je 13%, varný typ je B ale je vhodná aj na prípravu šalátov.
Baltic Rose je výborne odolná vírusovým chorobám, plesni na hľúzach, stredne odolná plesni na stonke,  vysoko odolná chrastavitosti a vločkovitosti.

Baltic Rose kvitne na peknú červeno fialovú farbu, má veľmi dlhú dobu dormancie, je dlhodobo skladovateľná.

Vegetačná doba
Poloskoré
Varný typ
B
Stupeň množenia
A
Farba dužiny
Sýto žltá
Farba šupy
Ružová
Odolnosť
Chrastavitosť
Úžitkový smer
Priamy konzum
Doba skladovateľnosti
Stredná 4-6 mesiacov
Krajina pôvodu
DE SK
Veľkosť triedenia
35/55
Výber balenia
2,5 kg 5 kg 25 kg
Doručujeme už od 1 kg v rámci celého Slovenska

Prečo nakupovať od nás

Novinky a akcie

Zaregistrujte sa na odber noviniek a získajte najnovšie informácie